مارا در اینستاگرام دنبال کنید

هشتگ در اینستاگرام

هشتگ در اینستاگرام

روش صحیح استفاده از هشتگ در اینستاگرام و آشنایی با کاربردهای آن

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های رسانه اجتماعی است و هر کسب‌وکار کوچکی برای بهبود روند بازاریابی، باید استفاده از این اپلیکیشن را در دستور کار قرار دهد. اینستاگرام ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار داده است که صاحبان کسب و کارها می‌توانند استفاده زیادی از این ابزارها داشته باشند. یکی از این ابزارها، استفاده از هشتگ در اینستاگرام است.

برای ایجاد یک صفحه اینستاگرام و موفق شدن در آن خیلی دیر نیست. کسب‌وکارهایی که دارای استراتژی بازاریابی مناسبی باشند، می‌توانند محصولات و خدمات خود را به خوبی تبلیغ کنند، برندسازی کنند و فروش خود را در اینستاگرام افزایش دهند. در این مطلب نکاتی درباره استفاده از هشتگ در اینستاگرام لازم دارید را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

استفاده از هشتگ در اینستاگرام

برای کمک به کاربران جهت پیداکردن محتوا در اینستاگرام، هشتگ‌ها بهترین روش هستند. هشتگ‌ می‌تواند شامل حروف و اعداد باشند، اما هیچ کاراکتر غیرعددی را شامل نمی‌شوند. از آنجا که کاربران از هشتگ‌ها در پست‌های اپلیکیشن هم برای جستجو استفاده کرده و هم بر روی آن کلیک می‌کنند لذا هشتگ‌های مربوطه می‌توانند ابزار کارآمد و موثری برای دیده شدن باشند. اطمینان پیدا کنید که استفاده از هشتگ در اینستاگرام را به خوبی یاد گرفته‌اید و از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید.

برخی از هشتگ‌های پرکاربرد در اینستاگرام، ممکن است برای برند شما مناسب نباشند. برای استفاده از هشتگ در اینستاگرام در ابتدا باید سایر برندهای مشابه یا حتی صفحه کاربران شخصی در زمینه کاری خودتان را بررس کنید و ببینید آن‌ها چگونه از هشتگ در اینستاگرام استفاده می‌کنند.

در اینستاگرام امکان درج حداکثر تا 30 هشتگ در یک پست یا کامنت وجود دارد، اما این مقدار حداکثری، بیش از حد زیاد است. می‌توانید برای عملکرد بهتر از هشتگ‌های کمتری استفاده کنید. با استفاده از هشتگ‌های خیلی محبوب ولی غیرمرتبط، ممکن است لایک‌های زیادی از دیگران به دست آورید، اما احتمالا نمی‌توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و لایک‌هایی که می‌گیرید احتمالا از طرف کسانی است که ارتباطی با برند شما ندارند و تنها پست شما را دیده‌اند و آن را لایک می‌کنند. 

زمانی که از روش کار هشتگ در اینستاگرام اطلاع پیدا کنید، می‌توانید فعالیت‌های بازاریابی خود در اینستاگرام را افزایش دهید و آزمایش کنید که کدام هشتگ برای شما بهترین عملکرد را دارد. همچنین ایجاد هشتگ اختصاصی برای کسب‌وکارتان، یک کار هوشمندانه است و باعث برندسازی بیشتر برای شما می‌شود.

ارسال یک نظر

عضویت کاربران

بازیابی رمز عبور