مارا در اینستاگرام دنبال کنید

بر عکس تمام موجودات این سیاره که بر طبق یک برنامه از پیش تعیین شده بنام غریزه، عمل می کنند و قدرتی برای تغییر شرایط شان ندارند، ما به عنوان یک خالق پا به جهانی قانونمند گذاشته ایم که به ما این امکان می دهد تا با باورها و فرکانس هایمان، زندگی خود را به شیوه شخصی و دلخواه خود خلق نماییم.

اما با وجود این قدرت اختیار که به ما انسان ها داده شده بسیاری از ما به شیوه ای زندگی میکنیم که اصلا مطبوبمان نیست و آن را دوست نداریم . هر روز در ترافیک خسته کننده به سر کار می رویم و با مدیر و افرادی که دل خوشی از آنها نداریم کار می کنیم و روزمان را می گذرانیم و کارهایی انجام می دهیم که اصلاا به آنها هیچ علاقه ای نداریم.

برای بعضی ها اوضاع از این هم بدتر است. یعنی با اینکه نتیجه صرف اینهمه زمان، انرژی و عمر، کفاف هزینه های یک زندگی معمولی را نیز نمی دهد، باز هم این روند اشتباه  را ادامه می دهند زیرا فکر می کنند انتخاب دیگری ندارند!!!

زیرا نمی توانند باور کنند که این شرایط سخت و به ظاهر غیر قابل تغییر، دقیقاً همان برنامه ای است که به دست خودشان نوشته شده و در ذهن شان نصب گردیده است.

باور نمی‌کنند تمام بیماری ها، طلبکارها، خانه به دوشی ها، جر و بحث های همیشگی، بیکاری ها، اقساط تمام نشدنی و… که کنترل را از دست آنها خارج نموده، به وسیله باورهای خودشان خلق شده است. زیرا ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا آنها را متقاعد کند که چیزی در دست آنها نیست و قدرتی برای تغییر چیزی در زندگی شان ندارند.

ذهن آنها تمام عمر سعی کرده تا همه چیز را اتفاقی و شانسی جلوه دهد و آنها را به این نتیجه برساند که همه چیز توسط دلار، دولت، سیاست و عواملی خارج از اراده آنها کنترل می شود.

اما همین آدمها اگر بدانند که باورهای خودشان، عامل این شرایط نامناسب است و می توان با تغییر باورها، این برنامه را تغییر داد، حاضرند تمام دارایی، زمان و انرژی خود  را صرف آموختن قوانین و ایجاد باورهایی نمایند که زندگی آنها را تحت کنترل آگاهانه خودشان قرار می دهد.

باورهای تو ذهنت را برنامه ریزی می کند. سپس این برنامه توسط مغز به شکل یک دستور صادر شده و خودش را در نحوه نگرش و واکنش تو نسبت به مسائل زندگی ات نمایان می کند و در نهایت به شکل استقلال مالی یا مشکلات مالی، سلامتی یا بیماری، عشق یا مشکلات عاطفی و در یک کلام به شکل خواسته ها یا ناخواسته ها در زندگی ات ظاهر می شود.

به همین جهت، اگر هدفت ایجاد تغییری اساسی در شرایط زندگی امروز است، باید قبل از تغییر نحوه عملکردت،  تغییر را از یک مرحله عقب تر یعنی تغییر برنامه ریزی ذهن آغاز کنی.

فرادان برای ایجاد باورهای درست در  “دوره منِ ثروتمند”، با تمرینات و آموزش هایش، ذهنت را به وسیله باورهای قدرتمند کننده، از نو برنامه ریزی می نماید و این برنامه ریزی به تو یاد می دهد که چگونه با باورهایت مشتری ها را وارد کسب و کارت نمایی، روابط عاطفی دلخواهت را بسازی، سلامتی را به جسم ات باز گردانی و به مسیر الهامات و ایده هایی وصل شوی که نتیجه اش ثروت و سلامتی، عشق، آرامش و رضایت از زندگی است.

اما همانطور که به خاطر یک حقوق اندک هر صبح اینهمه زمان و انرژی صرف می کردی، لازم است برای شناختن این قوانین و ساختن این باورها وقت، انرژی، تعهد و تلاش ذهنی صرف نمایی و آنقدر تمرینات این دوره را مانند وحی منزل انجام دهی و آگاهی هایش را تبدیل به نحوه نگرش خود کنی که شخصیت ات تغییر یابد.

اما صرف این زمان، ارزشمند ترین سرمایه گذاری زندگی ات می باشد. از همان لحظات اول که در این مسیر قرار می گیری، نتیجه خودش را به شکل احساس خوب نشان می دهد و وقتی ادامه می یابد، به سایر جنبه های زندگی مثل روابط، سلامتی، موضوعات مالی و…  سرایت می کند و خود را به شکل:

شغل پردرآمدتر، ایده های کاراتر، مشتری های بیشتر، نعمت و سلامتی بیشتر، رابطه ای عاشقانه تر پدیدار می سازد.

عضویت کاربران

بازیابی رمز عبور