مارا در اینستاگرام دنبال کنید

در فرامنتور گروه به سرعت به اهدافتان می رسیدو به کمک یک مربی که همیشه در کنارتان است و با کوچینگ او خود را قدرتمند کنید.


شما مانند یک چاقو هستید. آیا چیزی را که برای تیز کردن خود می خواهید، دارید؟


چیزی که ما به شما می دهیم یک مربی همیشگی است. مربی که به راحتی به او دسترسی دارید و می‌توانید با راهنمایی‌های او به موفقیت پایدار برسید.


مربیان استراتژی‌هایی را به شما می‌آموزند و تا آخر با شما هستند تا این روش‌ها را در زندگی و کسب و کار خود پیاده سازی کنید.


استراتژی‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود. بهترین استراتژی‌های دنیا برای موفقیت هستند و تمام بزرگان و ثروتمندان جهان با این روش‌ها به موفقیت رسیده‌اند.

دسترسی به بعضی اصول و استراتژی‌ها، کار دشواری نیست. اما نکته اینجاست که پس چرا بسیاری از انسان‌ها (۹۷٪ مردم دنیا) به موفقیت چشمگیری دست نمی‌یابند. جواب در نحوه‌ی اجرای آنهاست.


بگذارید تا مثالی بزنم. چه کسی نمی‌داند که کشیدن سیگار برای بدن مضر است و یا ورزش کردن عامل سلامتی جسم و روح می‌باشد؟ تقریبا تمام مردم دنیا این ۲ واقعیت را می‌دانند. پس چرا تعداد انسان‌های زیادی سیگار می‌کشند و افرادی که روزانه چند دقیقه به ورزش کردن مشغول هستند بسیار محدودند؟


علت در این است که دانستن و عمل کردن با هم یکی نیستند. و کسانی که فقط رازها را می‌دانند به هدف نمی‌رسند بلکه باید به آنها عمل کنند.

ما معتقدیم که اگر شما چیزی را می‌دانید و به آن عمل نمی‌کنید. در واقع آن را نمی‌دانید.

فرامنتور گروه جایی است که به شما آموزش می‌دهیم و سپس پله پله این آموزش‌ها را با هم اجرا می‌کنیم و تا رسیدن شما به هدف و پس از آن در کنارتان می‌مانیم و مراقبیم تا از هدف دور نشوید، به بیراهه نروید و راه موفق شدن را کنار نگذارید.


از این رو فقط کسانی را در این گروه‌ها می‌پذیریم که یک اشتیاق آتشین برای رسیدن به خواسته خود دارند. چون بدون داشتن چنین اشتیاقی نمی‌توانید تا انتها از دستورالعمل‌ها پیروی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار را در صفحه فرامنتور گروه بخوانید.

عضویت کاربران

بازیابی رمز عبور