مارا در اینستاگرام دنبال کنید

او را با کتاب نابغه اینستاگرام شو می شناسند. این کتاب فقط در مورد اینستاگرام نیست بلکه تغییر نگرشی در انسان ها برای آشنایی با نوعی جدید از کسب و کار است، که بر پایه تکنولوزی بنا شده است.


او معتقد است هر کسی در هر وضعیت مالی فقط با داشتن ایمان و انگیزه آتشین می تواند با آموزش هایش کسب و کار آنلاین خود را بنا کند و در این کتاب روش آن را بطور کامل توضیح می دهد.


علی اسلامی با این کتاب به زندگی هزاران نفر امید بخشیده و با به چالش کشیدن تفکرات کهنه و قدیمی آن ها تغییر و موفقیت را نصیبشان کرده است. او یک کارآفرین، مدرس و مربی موفق است و معتقد است که جهان بیش از هر چیز به باورهای درست کارآفرینی نیاز دارد.


علی اسلامی و همسرش آیه مسلمی فرادان را تاسیس کردند تا استراتژی های انسان های فوق العاده موفق دنیا را آموزش دهند و یک راه منحصر بفرد ارائه دهند برای کسانی که تصمیم گرفته اند تغییر کنند و به شیوه متعالی زندگی کنند و در یک کلام شگفت انگیز شوند.

” من شما را به چالش می کشم تا زندگی خود را به یک شاهکار تبدیل کنید. من شما را به چالش می کشم تا به کسانی بپیوندید که زندگی می کنند آنگونه که آموخته اند و همانطور که می گویند حرکت می کنند”


علی اسلامی

عضویت کاربران

بازیابی رمز عبور