مارا در اینستاگرام دنبال کنید

تجربه نشان داده است که اکثر انسان‌ها در جهان موفق نیستند!

آرزویی که امسال دارند را در سال بعد و سال‌های بعد هم دارند و به آن نمی‌رسند! آیا از خود پرسیده‌اید چرا؟

شاید دلیل آن را بی هدفی، بی برنامگی و یا تنبلی بدانید، اما کسانی را هم دیده‌ام که با وجود داشتن هدف و برنامه باز هم موفق نمی‌شوند.

و امروز این را دریافته‌ام که دلیل ۹۰ درصد شکست‌ها این است که از جای غلط شروع می‌کنیم.

«اکنون کجا هستی باید از همان جا شروع کنی! »

آقای استفان کاوی در کتاب «هفت عادت مردمان موثر» به دایره‌ای اشاره می‌کند به نام Concern یا توجه و دایره‌ی کوچک دیگری درون دایره‌ی اول می‌کشد و نام آن را Influence یا نفوذ می‌گذارد و می‌گوید که اکثر انسان‌ها به چیزی که می‌خواهند باشند توجه می‌کنند در حالی که باید از جایی شروع کنند که هم اکنون هستند.

اغلب ما می‌خواهیم زندگی بهتری داشته باشیم و می‌خواهیم شادتر، ثروتمندتر و موفق‌تر زندگی کنیم. بسیاری می‌خواهند کسب و کار موفق داشته باشند و در آن بدرخشند. جایگاه اجتماعیشان را بهتر و ارزشمندتر کنند. تمام این خواسته‌ها سبب رشد فرد و جامعه است.

وضعیت موجودی که داریم حاصل زندگی ما تا اکنون است. هر فکر و اندیشه‌ای داشته‌ایم و تلاشی که در راستای آن صورت داده‌ایم نتیجه و حاصلش زندگی کنونی ماست.

وقتی می‌گویم فکر منظور باورها و عادت‌هاست. در حقیقت باورها و عادت‌های ما هستند که امروز ما را به این نقطه رسانده‌اند و اگر می‌خواهیم به نقطه ایده‌آلی برسیم و شادتر و ثروتمندتر زندگی کنیم. خانه بخریم، درآمدمان بالا برود، باید در باورها و عاداتمان تغییر ایجاد کنیم و از جای درست شروع کنیم و جای درست خودمان هستیم باید روی خودمان سرمایه گذاری کنیم! چون شمایید که این شرکت بزرگ و خانه زیبا و زندگی شگفت انگیز را بوجود خواهید آورد.

سرمایه گذاری روی خود قانون بنیادی دستیابی به خواسته ها

اگر چیزی فراتر از جایی که هستید را می‌خواهید باید سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری روی خودتان. و این قانون بنیادی دستیابی به خواسته هاست.

هر کسی که موفق می‌شود باورهایی دارد که او را موفق می‌کنند و اگر می‌بینید که کسی یک شبه متحول می‌شود به این دلیل است که باورش تغییر می‌کند. او درمی‌یابد که با این باورها و عادات بجایی نمی‌رسد.

اگر می‌خواهید به خواسته‌های بزرگی برسید باید اسباب بزرگی را فراهم کنید.

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی

از طریق گروه‌های فرامنتور شما متحول می‌شوید. به هر چیزی که می‌خواهید می‌رسید و شما یاد خواهید گرفت که چگونه اسباب آن را مهیا کنید.

آینده شما برای من مهم است و شما را دوست دارم

من فرامنتور را ابداع کردم و ارتقا دادم. آموزه‌های آن بر اساس علم و قوانین جهان هستی و تجربه خلق شده است. این ادعای من است و آن را به اثبات می‌رسانم. استراتژی‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود. بهترین استراتژی‌های دنیا برای موفقیت هستند و تمام بزرگان و ثروتمندان جهان با این روش‌ها به موفقیت رسیده‌اند.

چیزی که ما به شما می دهیم یک مربی همیشگی است. مربی که به راحتی به او دسترسی دارید و می‌توانید با راهنمایی‌های او به موفقیت پایدار برسید.

مربیان استراتژی‌هایی را به شما می‌آموزند و تا آخر با شما هستند تا این روش‌ها را در زندگی و کسب و کار خود پیاده سازی کنید.

تغییر یک انتخاب است

شما باید خودتان انتخاب کنید که تغییر کنید، فکر نو داشته باشید. وقتی خودتان قدرت انتخاب دارید نمی‌توانید از خدا، مملکت و زمین و زمان گله کنید. اسباب تغییر و نو اندیشی آماده است. اگر واقعا بدنبال تغییر باشی! در غیر اینصورت هزاران بهانه برای شکست وجود دارد.

فرامنتور در حقیقت الفبای انسان موفق است. مهم نیست کجا هستید و چه می‌کنید، چه امکاناتی در اختیارتان است و چه محدودیت‌هایی دارید. اینها هیچکدام در برابر چیزی که شما می‌خواهید بدست بیاورید اهمیت ندارند. فقط کافی است که بخواهید تغییر کنید و بهای آن را بپردازید. عادت‌های غلط را شناسایی کنید و آنها را کنار بگذارید و عادت‌های درست را جایگزین کنید و با تکرار، آنها را در خود نهادینه نمایید. کار ما در فرامنتور این است، باورهای شما را یکی یکی بررسی می‌کنیم و باورهای غلط را با باورهای درست جایگزین می‌کنیم و با هم تمریناتی را انجام می‌دهیم تا مطمئن شویم که این باورها در شما به عادت تبدیل شده‌اند. سپس در کنار هم موفقیتتان را جشن می‌کیریم.

هیج کس در زندگیتان از شما مهم تر نیست!

اغلب انسان ها وقتی به بن بست می‌رسند یا کارشان دشوار می‌شود تلاش می‌کنند یک مقصر برای شکست بیابند. پدر و مادر، کشور، محیط، خانواده، شرایط اقتصادی و مثال‌های دیگر. هر چه می‌خواهند می‌گویند ولی بگذارید تا به شما بگویم که تنها فکر و باورتان است که شما را در موقعیت فعلی قرارداده است.

من به شما پیشنهاد می‌کنم یکبار تصمیم بگیرید، تغییر کنید! تغییرات ارزشمند. هیچ کس مهم تر از شما در زندگیتان نیست. شما مهم ترین فرد هستید هیچ کس نمی‌تواند شما را تحقیر کند تا وقتی که خودتان اجازه ندهید. و این باورها قابل تغییر هستند و می‌توانید زندگی شگفت انگیزتان را امروز و با من شروع کنید.

گروه‌های فرامنتور گروه‌هایی هستند با حداکثر ۱۰ نفر و یک منتور (مربی) . افراد گروه بصورت آنلاین با هم در ارتباطند و بصورت روزانه آموزش‌هایی را دریافت می‌کنند و سپس تمرینات مربوط به هر درس را انجام می‌دهند.

چرا آموزش‌ها بصورت گروهی و آنلاین است؟

ما به دلایل اساسی این آموزش ها را در گروه‌های حداکثر ۱۰ نفره جلو می‌بریم

۱- اولین باوری که در شما باید تغییر کند این است که موفقیت‌های بزرگ بصورت گروهی حاصل شده است و یک لشکر تک نفره هر چقدر هم قوی باشد، برد زیادی نخواهد داشت.

۲- وقتی صحبت از تغییر باورهاست بحث‌هایی در گروه‌ها شکل خواهد گرفت که به تمام اعضای گروه در تثبیت باورهای درست کمک خواهد کرد.

۳- وقتی در مورد اصلاح یک باور تمرینی گفته می‌شود، هر کس آن را با روش خود انجام می‌دهد. در اینصورت هر فرد ۹ روش مختلف دیگر بغیر از روش خود بر اثبات این باور خواهد یافت که باعث می‌شود باور او ۱۰ برابر قوی‌تر شود.

۴- بارها شنیده‌اید که انسان‌ها شبیه ۵ نفری هستند که بیشترین ارتباط را با آنها دارند و نیز گفته شده اگر می‌خواهید فردی را بشناسید، ببینید با چه کسانی دوست شده است. در فرامنتور گروه شما با ۱۰ نفر دیگر در ارتباط خواهید بود که همگی در مسیر رشد و ارتقاء شخصیت هستند. دوستانی که می‌توانید مادام العمر با آنها در ارتباطی صمیمی و موثر باشید.

۵- کسی که به دنبال موفقیت است و در مسیر درست برای رسیدن به آن گام بر می‌دارد، در همان قدم اول موفقیت او آغاز می‌شود و اصولا موفقیت یعنی در مسیر موفقیت بودن و این مسیر هیچگاه به پایان نمی‌رسد چون همیشه می‌توان بهتر از دیروز زندگی کرد. پس هر فرد در فرامنتور در محاصره افراد موفقی قرار دارد و می‌تواند از امکانات و منابع او نیز در دایره دوستی بهره‌مند شود. اعضای گروه فرامنتور برای اهداف یکدیگر به اندازه هدف خودشان ارزش قائل هستند و تمام تلاشها برای رسیدن همه اعضای تیم به مقصود و محبوب نهایی انجام خواهد شد. از این رو هر فرد برای رسیدن به خواسته‌هایش ۱۰ یاور دارد. یاورانی که با همه وجود او را همیاری می‌کنند.

۶- پروژه بزرگ فرامنتور متشکل است از گروه‌های ۱۰ نفره و اعضای گروه بیشتر از ۱۰ نفر نخواهند بود تا کنترل گروه‌ها راحت‌تر انجام گیرد و منتور بتواند برای تمام اعضا به اندازه کافی وقت اختصاص دهد.

۷- این دوره بصورت آنلاین برگزار می‌شود تا بطور دائم و روزانه بین منتور و اعضا و اعضای گروه با یکدیگر ارتباط وجود داشته باشد و این ارتباط قطع نشود. از طرفی هم برای رفت و آمدها زمانی تلف نمی‌شود.

به شما پیشنهاد می‌کنم یک بار تصمیم بگیرید که تغییر کنید! و من به شما کمک می‌کنم که تغییر کنید.

اگر به هر دلیلی امکان شرکت در پروژه فرامنتور را ندارید! پیشنهاد می‌کنم پکیچ را با تخفیف ویژه سفارش دهید و یا عضویت شگفت انگیزان را خریداری کنید

عضویت کاربران

بازیابی رمز عبور