مارا در اینستاگرام دنبال کنید

حریم شخصی شما برای ما با اهمیت می‌باشد. ما می خواهیم شما تجارب لذت بخش و قابل توجهی در اینترنت داشته باشید. می خواهیم از سیل عظیم ابزارها، اطلاعات و فرصت های اینترنتی با اطمینان کامل استفاده نمایید.

ما این سیاست های حفظ حریم شخصی را قرار داده‌ایم تا پایبندی خود را به حریم شخصی و امنیت شما نشان دهیم. این سیاست‌های حفظ حریم شخصی چگونگی جمع آوری اطلاعات کاربران ما را نشان می دهد. این افراد کسانی هستند که به برخی از خدمات ما دسترسی دارند اما حساب کاربری ندارند و  بازدید کننده نامیده می شوند. به همین صورت کسانی که محصولات ما را خریداری کرده اند و یا شارژ ماهیانه خدمات ما را پرداخت می کنند، اعضا نامیده می شوند.

با اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم چه کار می کنیم؟

شما با بازدید از وبسایت ما  توافق خود را به سیاست های جمع آوری و استفاده از اطلاعاتتان نشان داده اید.

اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم و نحوه ی استفاده از آنها:

مقدمه

ما اطلاعات را به روشهای مختلفی از بازدید کنندگان و اعضا که به بخشی از خدمات ما دسترسی دارند جمع آوری می کنیم.

ثبت نام

زمانی که برای محصولات و خدمات ما ثبت نام می‌کنید ، برخی اطلاعات شخصی از قبیل نام، آدرس، ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات حساب و حتی نوع کامپیوتر استفاده شده جهت دسترسی به خدمات، از اعضا پرسیده می‌شود. اطلاعات شخصی که از اعضا در طول فرآیند ثبت نام گرفته می شود برای مدیریت حساب کاربری به کار میرود. این اطلاعات ممکن است با سوم شخص‌هایی که ذکر می کنیم به اشتراک گذاشته شود.

همچنین در برخی از موارد این مجموعه و همکارانش که  خدمات را تبلیغ می کنند امکان دارد برخی اطلاعات شخصی از قبیل نام ، آدرس و نام کاربری را به منظور تبلیغ و پیشنهاد محصولات و خدمات دیگر در اختیار این سرویس قرار دهند.

مثال: اگر در برخی از محصولات به طور پیش فرض تبلیغات وجود داشته باشد.

مجموعه ما این اطلاعات شخصی را توسط فرمهایی که در سایت تعبیه شده و مواردی که باید پر شود، جمع آوری می کند و یا میتواند از طریق منابع بیرونی نظیر اطلاعات کارت اعتباری و یا سیستم های کامپیوتری استفاده کند.

به عنوان مثال وقتی شما سایت فرم دار پر میکنید می توانیم اطلاعات را از پاسخگوی خودکار دریافت کنیم و این اطلاعات از قبیل نام ، ایمیل ، وبسایتی که ثبت نام کرده اید و حتی اطلاعات جغرافیایی و موقعیت زمانی و IP آدرس را از پاسخگو دریافت می کنیم. همچنین برای این منظور که برای خریداران محصولات و خدمات ما بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم و محصولات و خدمات دیگران را پیشنهاد کنیم، اگر مشتاق به ارتباط ایمیلی باشید، این اطلاعات را در اختیار دیگر کمپانی ها می گذاریم تا با ایمیل با شما در ارتباط باشند و اگر با تماس صوتی بیشتر رابطه ی خوبی دارید از همان روشی که می خواهید برایتان تبلیغات ارسال می کنیم.

خرید آنلاین

برخی از وبسایتها وقتی می خواهید از آنها خرید داشته باشید، برخی اطلاعات برای خبرنامه و ارسال کاتالوگ و یا ارسال آپدیت محصول از شما میگیرند که مسئولیت این گرفتن اطلاعات بر عهده ی آن وبسایت ها است اما از طرف ما خیالتان راحت باشد که اگر اطلاعات شما را با فرد سومی به اشتراک بگذاریم ، آنها کسانی هستند که مستقیما با ما در ارتباط هستند و ما به آنها اعتماد لازم و کافی داریم.

تبلیغات آنلاین

مجموعه ما امکان دارد که این تبلیغات آنلاین را نمایش دهد. در این صورت اطلاعات بازدیدکنندگان و اعضایی که به صورت ثبت نامی در سایت اطلاعات خود را به ما داده اند، با این تبلیغات به اشتراک گذاشته می شود. همچنین، در برخی از موارد ما از این اطلاعات استفاده میکنیم تا بتوانیم تبلیغات مناسب یا سرمایه گذاری مشترک انجام دهیم. به عنوان مثال وقتی با یک منبع و یا شرکت سرمایه گذاری مشترک می شویم که یک تبلیغ خاص را برای یک سری افراد می خواهد ارسال کند بنابراین ما اطلاعات جمع آوری شده خودمان را بررسی می کنیم و مناسب ترین اطلاعات را در اختیار این شرکت ها می گذاریم تا با تبلیغ هدفمند رضایت شما را جلب کنند.

با بازدید از سایت ما ، با سیاست های جمع اوری اطلاعاتتان توافق کرده اید پس اگر نمی خواهید این اتفاق بیوفتد، میتوانید خود را به اختیار از لیست ما خارج کنید یا در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به دنبال تبلیغات شخصی سازی شده بگردید.

گوگل آنالیتیک

 ما از کدهای ردیاب گوگل استفاده میکنیم. یعنی علی رغم اطلاعات جمع آوری شده از ثبت نام ها که توسط خودمان به اختیار پرسیده میشود، ما از آنالیتیک گوگل هم استفاده میکنیم تا بتوانیم ردیابی داشته باشیم و نمودارهای گرافیکی درستی از کاربران خودمان در سایت داشته باشیم. با اجرایی کردن آنالیتیک بر بستر سایت می توانیم تبلیغات و بازاریابی هدفمند خودمان را به درستی اجرایی کنیم.

ما در واقع از آنالیتیک استفاده میکنیم تا بتوانیم بازاریابی مجددی برای تبلیغات آنلاین بدست آوریم. با استفاده از این امکانات می توانیم تبلیغات مورد پسند شما را در سایت ها به صورت هشداری iNot ها نشان دهیم. پس بر اساس جستجوهای قدیم شما در سایت و پیدا کردن علاقه مندی شما می توانیم مطالب مورد علاقه تان را به اشتراک بگذاریم. یعنی اینکه جهت همکاری در فروش و مشارکت هایی که داریم اطلاعات شما را با آنها به اشتراک بگذاریم تا اینکه کل مشتریان ما با هم در ارتباط باشند و در واقع این منفعت بسیار زیادی برای خودتان دارد.

کوکی ها

کوکی ها یک فایل اطلاعاتی کوچک هستند که بر روی سخت افزارهای شما می نشینند. وقتی که یک سایت خاص را بازدید می‌کنید ، ما از این ویژگی اینترنت استفاده میکنیم تا بتوانیم جمع آوری اطلاعات و ردیابی آنها را ساده تر کنیم. این ویژگی بیشتر برای جمع آوری آمار از بین بازدید کنندگان و اعضا به کار می رود.

البته اصلا نگران نباشید زیرا به راحتی و با یک جستجوی ساده می توانید یاد بگیرید که چگونه می توانید این کوکی ها را از روی هارد خود پاک کنید و اگر این مزیت را نمی خواهید استفاده کنید ، طبق  قوانین پاک کردن کوکی ها به پیش بروید و این کار را انجام دهید.

سیاست های اعمال شده برای افراد زیر 13 سال

این محموعه این سیاست را قبول دارد و اعمال می کند. یعنی چنانچه مطالب این سایت برای افراد زیر 13 سال مفید نباشد و اگر احیانا این فراد بخواهند از این نطالب استفاده کنند توسط ایمیل بلاک می شوند و ثبت نام این افراد برای ما امکان پذیر نیست.

فروم های عمومی

توجه کنید اطلاعاتی که در اینترنت در اختیار سایتها قرار می دهید ، به صورت اطلاعات عمومی شما می باشند و اینکه با فرومها و گروههای چت به اشتراک گذاشته شود، نباید نگران باشید زیرا سایتی که بازدید می کنید در راستای علاقه مندی شما است. امکان دارد شما را در برخی فروم ها عضو کند که این کار باعث می شود با کسانی که تجربه کاری خوبی در این سایت دارند در ارتباط باشید و مطالب مفیدی فرا بگیرید.

توجه کنید که اگر سوالی درباره این سیاست گذاری ها داشته باشید، به راحتی با ایمیل پشتیبانی سایت می توانید در ارتباط باشید و هرگونه مشکلی که داشتید را با آنان در میان بگذارید. این کار باعث می شود به راحتی با مسائل خود روبرو شوید.

این سیاست ها امکان دارد به صورت سالیانه آپدیت شود و با علم روز و تکنولوژی روز به پیش برود. اگر ویرایش خاصی برای این سیاست ها باشد ، به اطلاع خواهد رسید.

عضویت کاربران

بازیابی رمز عبور