مارا در اینستاگرام دنبال کنید

ما در فرادان با تمام وجود مطمئنیم که شما عاشق خدمات و محصولات ما خواهید شد. به همین دلیل است که ما عشق و انرژی زیادی در آنچه برای شما خلق می کنیم می گذاریم.

کتابهای چاپی سیاست بازگشت وجه ندارد.

کتابهای چاپی، شامل سیاست بازگشت وجه نمی شوند؛ و دلیل این امراین است که هزینه‌های ارسال و برگشت آن گاهی از هزینه خود کتاب بیشتر خواهد شد.

عضویت شگفت انگیزان سیاست بازگشت وجه ندارد

عضویت شگفت انگیزان،  شامل سیاست بازگشت وجه نمی شود؛ و دلیل این امراین است که آموزش ها ، خدمات و امکانات این بخش به محض ثبت نام فوراً در اختیار شما قرار می گیرد. 

هر یک از دوره های فرادان سیاست بازگشت وجه  مخصوص به خود را دارند که بر اساس دوره ای که خریداری می کنید، در دوره های زمانی مختلف می توانید درخواست بازگشت وجه  کنید. البته برخی از دوره ها شامل سیاست بازگشت وجه نمی شوند.

سیاست بازگشت وجه به محض خرید دوره آغاز شده و تا زمانی که مشخص شده باشد ادامه می یابد.

اگر محصولی که خریداری کرده اید فیزیکی باشد، مثل کتاب های فیزیکی، CD  و DVD و یا لینک ها، برای این که فرآیند بازگشت وجه شما آغاز شود، می بایست ابتدا محصول را به دست ما برسانید.

طبیعتاً محصولات دانلودی را نمی توانید به ما بازگردانید، ولی ما به شما اعتماد می کنیم و فرض را بر این می گذاریم که شما محصولات ما را به فروش یا عرضه مجدد نمی رسانید. و در صورتیکه با وجود بازگشت پول شما، شما هم چنان از محصولات استفاده کنید، در واقع از قانون مالکیت معنوی تخطی کرده اید ( به زبان ساده تر این کار دزدی محسوب می شود، که در شأن شما نیست) .

چگونه در خواست بازگشت وجه کنیم؟

درخواست بازگشت وجه خود را به ایمیل Info@faraadan.com ارسال کنید و لطفا فراموش نکنید که موضوع این ایمیل را “درخواست بازگشت وجه” ذکر کنید؛ تا بتوانیم کار شما را سریع تر پیش ببریم.

اطلاعات مهم بازگشت وجه : از زمان شروع فرآیند بازگشت وجه ، امکان دارد تا ۲۰ روزِ کاری زمان لازم باشد تا وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردد.

برای محصولات بالای 25 هزار تومان سیاست سه روزه لغوِ خرید موجود است. اگر پیش از 3 روز  در خواست بازگشت وجه داشتید به Info@faraadan.com ایمیل بزنید و د خواست بازگشت وجه را مطرح کنید.

با گذشت سه روز از خرید شما، ما متحمل هزینه می شویم ( به دلیل آموزش و خدماتی که ارائه می کنیم) و بنابرین امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

هم چنین کمک بزرگی به ما خواهد بود اگر دلیل درخواست برای بازگشت وجهِ خود را برای ما بنویسید. البته این کار الزامی نیست، و از این اطلاعات برای فروختن محصول دیگری به شما استفاده نخواهیم کرد. ولی ما بازخوردهای شما را جدی می گیریم و نظر شما به ما کمک می کند محصولات و روند فروش خود را بهبود بخشیم. ما به دنبال جلب رضایت تمامی مشتریان خود هستیم.